Daniel Paszek
Trener/Właściciel

Twórca i założyciel Platformy Treningowej Cyclo Trener, doświadczony instruktor kolarstwa, menedżer grupy kolarskiej Cyclo Trener Team oraz aktywny zawodnik osiągający sukcesy w ogólnopolskich imprezach kolarskich. Specjalista od szczegółowej analizy danych pochodzących z mierników mocy. Trener posiadający szereg certyfikatów potwierdzających kwalifikacje m.in. Polska Akademia Sportu, Polski Związek Kolarski, Training Peaks level 2, Training Peaks Power Certification.​ Autor serii artykułów o zagadnieniu treningowym do magazyn​u bikeBoard.

 

Karolina Kozela-Paszek
Trener Dietetyk

Dietetyk kliniczny i sportowy z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się zarówno w jednostkach chorobowych, żywieniu dzieci i kobiet w ciąży jak i dietetyce sportowej i suplementacji. Ukończyła międzynarodowe szkolenia w pięciu specjalizacjach. Uczestniczka ogólnopolskich zjazdów i laureatka wyróżnień za specjalny wkład w rozwój dietetyki. Prowadzi zawodników kadry olimpijskiej pływaków, konsultuje kadrę łyżwiarek i prowadzi wielu kolarzy i triathlonowców. Ma za sobą 16 lat kariery sportowej. Kilkukrotnie wygrała Puchar Polski w maratonie mtb oraz wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski.

 

Piotr Sajdak
Trener Kolarstwa

Trener Platformy treningowej Cyclo Trener. Czynny zawodnik odnoszący sukcesy w krajowych cyklach Maratonów MTB (wielokrotny zwycięzca w kategorii OPEN). Absolwent studiów Wychowania Fizycznego, Instruktor kolarstwa. Pasjonuje się anatomią oraz fizjologią wysiłku. Na codzień pracuje w salonie rowerowym ciągle rozwijając kolarską pasję. Jego atutem w pracy trenerskiej jest umiejętność łączenia wiedzy teoretycznej z praktyką zdobytą na trasach maratonów.

 

​Dawid Lorenc
Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta oraz specjalista o dużym doświadczeniu, które zdobył dzięki współpracy z najlepszymi sportowcami w Polsce. Z ramienia Centrum Rehabilitacji Sportowej, opiekun mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą - Tomasza Majewskiego. Współpracownik najbardziej utalentowanych, polskich kolarzy górskich oraz wielu innych wspaniałych lekkoatletów.

 

Katarzyna Pawłowska
Trener Kolarstwa

Trenerka Platformy Treningowej Cyclo Trener. Doświadczona zawodniczka z wieloletnim stażem. Polska kolarka torowa i szosowa, trzykrotna torowa mistrzyni świata, szosowa wicemistrzyni świata w wyścigu drużynowym na czas, mistrzyni Europy. Olimpijka z Londynu. Pierwsza reprezentantka Polski, która została mistrzynią świata w kolarstwie torowym.