Daniel Paszek
Trener/Właściciel

Twórca i założyciel Platformy Treningowej Cyclo Trener, doświadczony instruktor kolarstwa, menedżer grupy kolarskiej Cyclo Trener Team oraz aktywny zawodnik osiągający sukcesy w ogólnopolskich imprezach kolarskich. Specjalista od szczegółowej analizy danych pochodzących z mierników mocy. Trener posiadający szereg certyfikatów potwierdzających kwalifikacje m.in. Polska Akademia Sportu, Polski Związek Kolarski, Training Peaks level 2, Training Peaks Power Certification.​ Autor serii artykułów o zagadnieniu treningowym do magazyn​u bikeBoard.

 

Karolina Kozela-Paszek
Trener Dietetyk

Dietetyk kliniczny i sportowy z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się zarówno w jednostkach chorobowych, żywieniu dzieci i kobiet w ciąży jak i dietetyce sportowej i suplementacji. Ukończyła międzynarodowe szkolenia w pięciu specjalizacjach. Uczestniczka ogólnopolskich zjazdów i laureatka wyróżnień za specjalny wkład w rozwój dietetyki. Prowadzi zawodników kadry olimpijskiej pływaków, konsultuje kadrę łyżwiarek i prowadzi wielu kolarzy i triathlonowców. Ma za sobą 16 lat kariery sportowej. Kilkukrotnie wygrała Puchar Polski w maratonie mtb oraz wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski.

 

​Dawid Lorenc
Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta oraz specjalista o dużym doświadczeniu, które zdobył dzięki współpracy z najlepszymi sportowcami w Polsce. Z ramienia Centrum Rehabilitacji Sportowej, opiekun mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą - Tomasza Majewskiego. Współpracownik najbardziej utalentowanych, polskich kolarzy górskich oraz wielu innych wspaniałych lekkoatletów.

 

Bartosz Moskwa
Trener Kolarstwa

Trener Platformy Treningowej Cyclo Trener. Doświadczony zawodnik z wieloletnim stażem. Przeprowadził prace badawcze pt. „Bike Fitting jako metoda prawidłowego ustawienia pozycji kolarza górskiego na rowerze MTB” oraz „Zakres struktur morfologicznych u zawodników uprawiających kolarstwo górskie”. Fizjoterapeuta oraz konsultant trenera Kadry Narodowej MTB Juniorów. Jako zawodnik niejednokrotnie stawał na podium w prestiżowych imprezach kolarskich.

 

Marcin Piecuch
Trener Kolarstwa

Trener Platformy Treningowej Cyclo Trener. Doświadczony zawodnik specjalizujący się w wyścigach etapowych i maratonach na najdłuższym dystansie. Legendarny wyścig Salzkammergut na dystansie 211 km pokonał w 11 godzin i 13 minut co dało mu 3 miejsce w kategorii i 9 open. Z wyścigów etapowych najbardziej prestiżowe to TRANSALP (trzykrotny udział, najlepszy wynik – 14 miejsce) oraz odbywający się w RPA Absa Cape Epic (trzykrotny udział, 26 miejsce). Opieką trenerską zajmuje się od 2010 roku. Posiada certyfikat Polskiego Związku Kolarskiego - potwierdzający kwalifikacje Instruktor Kolarstwa. Od 2015 roku pracuje w sklepie rowerowym Twomark Sport, gdzie również doradza zawodnikom i amatorom kolarstwa. Opiekuje się teamami kolarskimi i triathlonowymi pomagając np. przy ustawianiu odpowiedniej pozycji na rowerze.