• Zapoznanie się z ofertą

  Pierwszym krokiem przed podjęciem współpracy z Platformą Treningową Cyclo Trener jest szczegółowe przeanalizowanie dostępnych pakietów treningowych (więcej informacji w zakładce "Plany Treningowe"). Wszystkie pakiety są dopasowane do indywidualnych potrzeb treningowych każdego z nas. Współpracujemy z profesjonalistami na wysokim poziomie sportowym, jak również z początkującymi amatorami chcącymi wzbić się na szczyt swoich możliwości.

 • Realizacja zamówienia

  Po wybraniu odpowiedniego pakietu treningowego należy złożyć zamówienie poprzez naszą stronę internetową. Aby tego dokonać wystarczy kliknąć przycisk "Zamów Pakiet" następnie postępując zgodnie z wyświetloną instrukcją wypełnić wymagane pola formularza.

 • 3. Umowa

  Tuż po poprawnym złożeniu zamówienia wysyłamy elektroniczny obraz umowy, który po podpisaniu wraca do naszej firmy. Wszelkie pytania odnośnie współpracy lub zasad działania Platformy Treningowej Cyclo Trener prosimy kierować pod adresem e-mail (podany w zakładce kontakt na naszej stronie internetowej) bądź kontaktować się telefonicznie pod numerem 606 475 397.

 • 4. Rozpoczęcie współpracy

  Po sfinalizowaniu umowy rozpoczynamy współpracę, która będzie obowiązywać przez wybrany okres. Pierwsze tygodnie to najczęściej okres zapoznania się z indywidualnymi cechami zawodnika oraz dopasowanie skutecznego planu treningowego.

 • 5. Ankieta

  Wyznajemy zasadę: "Każdy organizm jest zupełnie inny i wymaga indywidualnego podejścia". Dlatego kolejnym krokiem jest zalogowanie się w systemie Cyclo Trenera (za pomoca loginu i hasła dostarczonego tuż po podpisaniu umowy) i wypełnienie ankiety, która ma na celu zweryfikowanie słabych i mocnych stron. Jest to w pewnym sensie rodzaj analizy SWOT (Strengths Weaknesses Opportunities Threats), dzięki której jesteśmy w stanie ukierunkować trening pod danego zawodnika.

 • 6. System Treningowy

  Mając wszelkie niezbędne informacje o słabych i mocnych stronach zawodnika tworzymy jego profil w systemie treningowym. Po każdym treningu, monitorowanym za pomocą urządzenia z funkcjami pomiarowymi (puls, moc, prędkość, rytm, dystans itp.), zawodnik wysyła plik aktywności do systemu. Następnie trener poddaje trening analizie i na jej podstawie, ocenia aktualny stopień wytrenowania zawodnika, postęp w treningu, zmęczenie oraz kilka innych istotnych parametrów.

 • 7. Monitoring organizmu

  Obciążenia treningowe dobierane są na podstawie aktualnych stref energetycznych według tętna lub mocy, które wyznaczamy za pomocą badań wydolnościowych. Istotnym elementem są również aktualne wyniki morfotyczne krwi, których wykonanie jest zalecane przed rozpoczęciem współpracy jak również w czasie jej trwania.

 • 8. Dalsza współpraca

  Po określeniu profilu sportowca, następuje kształtowanie formy do celów, które postanowił osiągnąć. Przygotowujemy zawodników pod wszystkie rodzaje imprez kolarskich, począwszy od wyścigów amatorskich aż po prestiżowe imprezy mistrzowskie. Potwierdzają to czołowi zawodnicy trenujący pod naszym patronatem.