Starty zawodników z 8-9 sierpnia w tym 2 zwycięstwa OPEN

W ubiegły weekend startujący zawodnicy musieli zmierzyć się nie tylko z rywalami oraz trasą, ale również z bardzo wysokimi temperaturami.
VysocineTour1
Tomas Kalojiros (Whirpool Author) uczestniczył w międzynarodowym wyścigu etapowym VYSOCINE Tour 2015 (http://vysocinatour.sweb.cz/). Tomas wygrał 4 etap i jechał bardzo aktywnie w pozostałych. Jak sam opisuje:
 -4th stage, short stage, 80km in hills... again after start 40km in breakaway.. after chase a peloton, I attacked in hill about 10km to finish with 2 guys and  full gas! and 500m before finish I attacked and won a stage. In this stage I have a legs for explosive attack .

I have every day stronger legs and feel better and better.

VysocineTour2
VysocineTour3
​Więcej zdjęć i informacji można znaleźć pod linkiem:
​Paweł Cieślik ​(Whirpool Author) uczestniczył w Memoriale Henryka Łasaka i zajął 4-tą pozycję tuż za podium. Paweł wygrał też jedną z lotnych premii.
lotna premia
W Polsce bardzo dobrze wypadł Kamil Pomarański, oraz Grzegorz Maleszka. Kamil zwyciężył na dystansie FAN w MTB Cross Maraton w Zagnańsku a Grzegorz w swojej kategorii zajmując jednocześnie 3 pozycję OPEN.