Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska

Trenerka Platformy Treningowej Cyclo Trener. Doświadczona zawodniczka z wieloletnim stażem. Polska kolarka torowa i szosowa, trzykrotna torowa mistrzyni świata, szosowa wicemistrzyni świata w wyścigu drużynowym na czas, mistrzyni Europy. Olimpijka z Londynu. Pierwsza reprezentantka Polski, która została mistrzynią świata w kolarstwie torowym.

Piotr Sajdak

Piotr Sajdak

Trener Platformy treningowej Cyclo Trener. Czynny zawodnik odnoszący sukcesy w krajowych cyklach Maratonów MTB (wielokrotny zwycięzca w kategorii OPEN). Absolwent studiów Wychowania Fizycznego, Instruktor kolarstwa. Pasjonuje się anatomią oraz fizjologią wysiłku. Na codzień pracuje w salonie rowerowym ciągle rozwijając kolarską pasję. Jego atutem w pracy trenerskiej jest umiejętność łączenia wiedzy teoretycznej z praktyką zdobytą na trasach maratonów.

Marcin Piecuch

Marcin Piecuch

Trener Platformy Treningowej Cyclo Trener. Doświadczony zawodnik specjalizujący się w wyścigach etapowych i maratonach na najdłuższym dystansie. Legendarny wyścig Salzkammergut na dystansie 211 km pokonał w 11 godzin i 13 minut co dało mu 3 miejsce w kategorii i 9 open. Z wyścigów etapowych najbardziej prestiżowe to TRANSALP (trzykrotny udział, najlepszy wynik – 14 miejsce) oraz odbywający się w RPA Absa Cape Epic (trzykrotny udział, 26 miejsce). Opieką trenerską zajmuje się od 2010 roku. Posiada certyfikat Polskiego Związku Kolarskiego - potwierdzający kwalifikacje Instruktora Kolarstwa. Od 2015 roku pracuje w sklepie rowerowym Twomark Sport, gdzie również doradza zawodnikom i amatorom kolarstwa. Opiekuje się teamami kolarskimi i triathlonowymi pomagając np. przy ustawianiu odpowiedniej pozycji na rowerze.