Paweł Cieślik 5-ty w Czech Cycling Tour! Bardzo dobre wyniki naszych zawodników!

Czas na podsumowanie wyników kolejnego sierpniowego weekendu 🙂

11886136_593070774164187_5462167260105622364_o
Paweł Cieślik brał udział w 4-etapowym wyścigu Czech Cycling Tour. Wyścig rozpoczął się 13 sierpnia 20 kilometrową czasówką. Drugi etap był już nieco bardziej wyczerpujący bo aż 178 km jazdy z Olomouce do Uničova. Na 3 etapie zaczynającym się w Mohelnice i kończącym 199 km dalej w Štenberku Paweł zajął bardzo dobrą 4 pozycję. Ostatecznie ukończył wyścig na 5 pozycji w klasyfikacji generalnej co niewątpliwie jest bardzo dobrym wynikiem.

11225405_592789477525650_7841889952881970044_o

W sobotę odbył się Puchar Polski XCO w Białej, nie zabrakło tam naszych reprezentantów.
W juniorach na starcie pojawiła się czołówka najlepszych zawodników z Polski, rywalizowali na dystansie 22,2 km. Bartłomiej Muś zajął dobrą 7 pozycję dojeżdżając na metę zaraz za swoim rywalem Tomaszem Budzyńskim.

11893835_676418362458436_4048177341652222502_o

Tak prezentuje się pierwsza 10-tka juniorów:
Junior

W elicie nie było lżej, poprzeczka została wysoko zawieszona. Michał Neumann z DMG Mori Cyclo Trener Team ukończył zawody na 9 pozycji!

11888602_676416525791953_7367187326411606420_o

11884967_676421952458077_198747189804091673_o

Pierwsza 10-tka:
Elita

W niedzielę nasz zawodnik Marcin Reczyński startował w miejscowości Dukla gdzie rozegrany został maraton z serii Cyklokarpaty. Marcin pojechał bardzo dobrze, po ponad 3 godzinach rywalizacji na mecie pojawił się jako 10 open zdobywając równocześnie pierwsze miejsce w kategorii M4!

Przechwytywanie

Tego samego dnia rozegrany został też Puchar Polski w Maratonie MTB gdzie pojawił się Paweł Arciszewski. Trasa maratonu była wymagająca pod względem dystansu i profilu trasy bo zawodnicy zmierzyć musieli się z dystansem 82,5 km i 1350 m przewyższeniem! Paweł zajął 7 pozycję open oraz 1 miejsce w kategorii cyclosport!