Daniel Paszek
Trener/Właściciel

Twórca i założyciel Platformy Treningowej Cyclo Trener, doświadczony instruktor kolarstwa, menedżer grupy kolarskiej Cyclo Trener Team oraz aktywny zawodnik osiągający sukcesy w ogólnopolskich imprezach kolarskich. Specjalista od szczegółowej analizy danych pochodzących z mierników mocy. Trener posiadający szereg certyfikatów potwierdzających kwalifikacje m.in. Polska Akademia Sportu, Polski Związek Kolarski, Training Peaks level 2, Training Peaks Power Certification.​ Autor serii artykułów o zagadnieniu treningowym do magazyn​u bikeBoard.

 

Karolina Kozela-Paszek
Trener Dietetyk

Dietetyk z 6-letnim doświadczeniem. Posiada międzynarodowe certyfikaty w specjalizacjach: dietetyka i suplementacja sportowa, analiza badań krwi, oczyszczanie i detoksykacja organizmu, dietetyka kobiety ciężarnej oraz karmiącej, ziołolecznictwo oraz diety i medycyna naturalna w jednostkach chorobowych. Uczestniczka ogólnopolskich zjazdów, laureatka wyróżnień za specjalny wkład w rozwój dietetyki. Jako jedna z nielicznych ukończyła szkolenie z analizy żywej kropli krwi w jasnym i ciemnym polu widzenia. Obecnie dietetyk kadry Olimpijskiej pływaków oraz łyżwiarzy szybkich. Prowadzi wielu profesjonalnych sportowców na poziomie międzynarodowym w tym mistrzynię Świata oraz Europy w kolarstwie. Prowadzi także polskie Gwiazdy w tym Magdalenę Mielcarz. Ma za sobą 16 lat kariery sportowej. Wielokrotna stawała na podium Mistrzostw Polski i innych krajów Europy. Ubiegłoroczna zwyciężczyni Pucharu Polski w MTB. Współpracuje z instytucjami sportowymi, pisze artykuły do magazynów i gości na antenie radiowej.

 

 

​Dawid Lorenc
Fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalista o dużym doświadczeniu, które zdobył dzięki współpracy z najlepszymi sportowcami w Polsce. Z ramienia Centrum Rehabilitacji Sportowej, opiekun mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą - Tomasza Majewskiego. Współpracownik najbardziej utalentowanych, polskich kolarzy górskich oraz wielu innych wspaniałych lekkoatletów.

 

Bartosz Moskwa
Trener Kolarstwa

Trener Platformy Treningowej Cyclo Trener. Doświadczony zawodnik z wieloletnim stażem. Przeprowadził prace badawcze pt. „Bike Fitting jako metoda prawidłowego ustawienia pozycji kolarza górskiego na rowerze MTB” oraz „Zakres struktur morfologicznych u zawodników uprawiających kolarstwo górskie”. Fizjoterapeuta oraz konsultant trenera Kadry Narodowej MTB Juniorów. Jako zawodnik niejednokrotnie stawał na podium w prestiżowych imprezach kolarskich.